تاریخچه ؛

شرکت مهندسی پزشکی آرطی طب در سال ۱۳۸۰ شمسی با هدف تامین بخشی از نیازهای آزمایشگاههای تشخیص طبی و بیمارستانی کشور تأسیس گردید. این شرکت در ابتدا با اخذ نمایندگی و واردات و فروش تجهیزات اتوماسیون بیوشیمی و معرفی دستگاههای مختلف آزمایشگاهی به بازار، فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی خط مشی شرکت بر اساس تولید قرارگرفته و با تولید و فروش محصولات مصرفی بخش آزمایشگاهی کشور نظیر محلولهای هماتولوژی و استانداردهای فلیم فتومتر و دستگاههای الکترولیت آنالایزر، فعالیت خود را ادامه داد.

شرکت آرطی طب به جهت ارائه محصولات در حیطه های تخصصی و همچنین در راستای ارتباط با مشتریان و مشتری مداری از سال ۱۳۸۳ بطور مستمر در نمایشگاههای تخصصی و معتبر کشور مانند: کنگره ارتقاء کیفیت، کنگره فن آوری نوین آزمایشگاهی و ایران مد لب، حضور فعال داشته و هم اکنون با بیش از ۶۰ نمایندگی فعال در تهران و شهرستانها در صدد توسعه طیف محصولات تولیدی و وارداتی تخصصی، فعالیت بهینه ای را در دستور کار خود دارد

شرکت آرطی طب به پشتوانه کادری مجرب و متخصص، در امر فروش و خدمات پس از فروش و داشتن بینش دقیق و آینده نگری کاربردی، هر سال طی بازدید از نمایشگاههای تخصصی بین المللی به دنبال ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی خود و همچنین واردات محصولات با کیفیت مطمئن می باشد.

خط مشی:

شرکت تولیدی آرطی طب در سال ۱۳۸۰ بر پایه تجارب موسسین خود و پس از مدت‌ها تحقیق در زمینه تجهیزات پزشکی، طراحی و تولید و با استفاده از دانش روز دنیا و با اعتقاد به تحقیق و توسعه و ارتقاء سطح سلامت جامعه تاسیس گردید. این شرکت براساس اساسنامه مصوب خود در زمینه تولید تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت بوده و این سازمان با تعهد به اجرای الزامات استاندارد ISO 13485:2016 با رعایت الزامات قانونی و مقرراتی و همچنین استراتژیهای سازمان، نسبت به شناسایی و برآورده ساختن نیازمندیهای ذینفعان اقدام نموده است. مدیریت و کلیه کارکنان سازمان در راستای فراهم نمودن نیازهای این استاندارد و مراجع ذیصلاح خود را متعهد به اجرای موارد مشروح ذیل میداند:

  • افزایش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان با توجه به کیفیت در جهت تضمین بقای شرکت
  • ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات
  • ارتقاء صلاحیت و شایستگی منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد
  • توسعه محصولات
  • کاهش هزینه ها از طریق افزایش راندمان، افزایش ظرفیت واحدها، استفاده بهینه از امکانات موجود و اختصاص منابع مورد نیاز جهت تحقق اهداف کیفی
  • افزایش فروش

بدیهی است تعالی بخشی در بهبود مستمر و مداوم اهداف و سیستم طرح‌ ریزی در سایه مشارکت کلیه کارکنان سازمان امکان پذیر بوده و به همین منظور خط مشی تنظیمی در دسترس کلیه همکاران قرار می‌گیرد.